Wesela i Przyjęcia Okolicznościowe

Jeśli poszukują Państwo sali na wesele lub inną uroczystość zapraszamy do naszej restauracji, oferujemy możliwość wynajęcia  sali na ponad 130 miejsc. Przyjęcie weselne jak jedna z najważniejszych w życiu uroczystości pozostaje w pamięci młodej pary przez całe życie. Na to czy przyjęcie będzie udane składa się bardzo wiele czynników : zespół muzyczny , duża i przestronna sala oraz dobrze dobrane menu na wesele. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny - staramy się być otwarci na sugestie, życzenia i pomysły naszych klientów.
zd1
     
zd2
Menu weselne przygotowane przez naszą restaurację dzięki urozmaiceniu potraw powinno sprostać gustom wszystkich uczestników przyjęcia. Sala da Państwu poczucie komfortu, a nasza fachowa i miła obsługa zadba o to by to przyjęcie utkwiło w pamięci na długie lata. Zapraszamy do naszej restauracji zorganizowane grupy wycieczkowe - oferujemy smaczną regionalną kuchnię. Szczegółowe menu resturacji można obejrzeć - tutaj.
     
Zapraszamy również do naszego baru - pełen zestaw alkoholi zadowoli gusta wszystkich klientów. Wszystkich chętnych zainteresowanych wynajęciem sali na inną niż wesele okoliczność zapraszamy również do naszej restauracji, jesteśmy w stanie doradzić w każdej kwestii odnośnie  organizacji wszelkich typów przyjęć bądź bankietów biznesowych. aZapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej restauracji.
zd3

Poprawiony (czwartek, 28 kwietnia 2011 17:24)